Актуальні поради Поради для дому Як підключити до телефону фітнес браслет.

Як підключити до телефону фітнес браслет.

Розташуйте пристрій біля телефону. Відкрийте програму Huawei Health (Здоров'я) на телефоні, натисніть у верхньому правому кутку екрана і натисніть ДОДАТИ. Виберіть носій, з яким хочете з'єднатися, і натисніть ПРИВ'ЯЗАТИ.

Який додаток скачати для фітнес-браслету Хонор?

Huawei Health – додаток для відстеження фізичної активності користувача через фітнесбраслет або smart-годинник. Збирає докладну статистику про пройдені кроки, витрачені на тренування часу, спалені калорії і так далі.

Чому годинник Хонор не підключається до телефону?

Якщо у програмі Huawei Health (Здоров'я) підключення можна відновити вручну, але не автоматично, або у програмі Huawei Health (Здоров'я) не вдається здійснити підключення вручну, вимкніть і повторно увімкніть Bluetooth на телефоні, скасуйте пару пристроїв, а потім повторно встановіть пару.

Related Post

Що написати на футболці найкращій подрузіЩо написати на футболці найкращій подрузі

Що можна написати подругі на футболці? Ці поради та приклади також відмінно підійдуть, якщо ви шукаєте, що можна написати на футболці подрузі. Виділити його/її важливі товариські якості «У біді не

Як зняти скло в кварцовому наручному годинникуЯк зняти скло в кварцовому наручному годиннику

Чи можна замінити скло на наручному годиннику? Розбилося або тріснуло скло на годиннику, та це не приємно, але засмучуватися не треба, у 99% випадках скло можна замінити. А 1% це