Актуальні поради Українцям Якого роду слово я?

Якого роду слово я?

Іменник, неживий, середній рід, невідмінюваний (тип відмінювання 0 за класифікацією А. А. Залізняка); використовується також як невідмінюваний іменник жіночого роду: “прописна ” я “”; використовується також як невідмінюваний іменник чоловічого роду: “ударний ” я “”.

“Я” – особистий займенник 1-ої особи однини (за іншою термінологією – займенниковий іменник). У російській мові особистий займенник не має ввічливо-ієрархічних форм, характерних для особистих займенників деяких східних мов, не розрізняється за родами, і змінюється за відмінками.

Особисті займенники – займенники, які вказують на предмет, але не називають його. До групи особистих займенників входять такі слова як: я, ми, ти, ви, він, вона, воно, вони. Займенники 1-ї та 2-ї особи (од. або мн.

Related Post

Як дізнатися чи я стою в черзі на земельну ділянку?Як дізнатися чи я стою в черзі на земельну ділянку?

Зайдіть на портал eGov.kz. Виберіть розділ «Нерухомість», потім «Земельні відносини». Натисніть на послугу «Перегляд чи постановка на черга на отримання земельної ділянки під індивідуальне житлове будівництво (10 соток)».Apr 12, 2022

Де жив Мусоргський?Де жив Мусоргський?

Карево, РосіяМодест Петрович Мусоргський / Місце народження Модест Мусоргський народився 21 березня 1839 року в родовому маєтку у селі Карево Псковської губернії. Його отець Петро Мусоргський був нащадком древнього княжого

Де пишеться одна Н А де двіДе пишеться одна Н А де дві

У прикметниках найчастіше наголошений суфікс і пишуться дві літери -нн-, а в дієприкметниках часто цей суфікс ненаголошений і завжди пишеться одна буква -н (ен): здійсненний (який може здійснюватися — прикметник)