Актуальні поради Українцям Скільки п’ють пива

Скільки п’ють пива

Скільки можна пити? Зрозуміло, про користь можна говорити при помірному споживанні пива. Помірно – це не частіше двох разів на тиждень. Максимальна разова доза – не більше 1 г чистого алкоголю на кожен кілограм ваги.

Цікаві факти про українське пивоваріння до Міжнародного дня пива Поділитися: Українські пивоварні працюють лише на половину своїх потужностей. При цьому обсяг споживання пива на душу населення в Україні – 50 літрів на рік — удвічі менше, ніж у Польщі чи Німеччині.

Британська служба охорони здоров'я встановила такі максимально допустимі норми вживання пива за раз: 800 мл для чоловіків і 600 мл для жінок. Йдеться про напій міцністю 5%. Така доза не призведе до серйозної шкоди для здоров'я, якщо у людини немає хронічних хвороб. Багато що також залежить від стану здоров'я людини.

Здоров'я та споживання пива Як і з будь-яким алкоголем, важливо дотримуватися міри і пити пиво з поміркованістю. Медичні експерти рекомендують обмежувати споживання алкоголю до однієї склянки (250 мл) пива на день для жінок та до двох склянок для чоловіків.

Найбільшим споживачем пива вже 20 років залишається Китай. Якщо порівнювати з 2021 роком, споживання там зросло на 2,5% і становить 42 млрд літрів. Це 21,9% усього світового пивного ринку. Друге місце посідають США, де споживання скоротилося до 20,4 млрд літрів.

Отже, хто п'є все пиво? Чеська Республіка посідає перше місце з 468 сортами пива на людину в рік.





6 серпня 2021, 21:08. Поділитися: Українські пивоварні працюють лише на половину своїх потужностей. При цьому обсяг споживання пива на душу населення в Україні – 50 літрів на рік — удвічі менше, …

Related Post

Як здати залізничний квиток куплений на туту?Як здати залізничний квиток куплений на туту?

Здати квиток ви можете у будь-якій касі вокзалу. Якщо на вокзалі є окрема каса повернення, краще звернутися туди. При собі необхідно мати: документ, що засвідчує особу, на яку було оформлено