Актуальні поради Українцям Як довго триває харчове отруєння?

Як довго триває харчове отруєння?

У більшості випадків ознаки харчової інтоксикації проходять протягом 1-10 днів, але в деяких випадках може бути більше. Симптоми норовірусної інфекції виявляються протягом 12–48 годин після зараження.6 Oct 2021

У першу добу краще утриматися від їжі. З другого дня до раціону дозволяється вводити рідкі каші, нежирні бульйони, овочеві супи, тушковані овочі, пшеничні сухарі. Поступово можна додавати відварене м'ясо індички чи курки, яйця, рис. До звичного харчування слід повертатися не раніше, ніж за тиждень.

Симптоми отруєння: головний біль, шлункові спазми, висока температура, нудота, блювання, рідке випорожнення до 10-15 разів на добу (випорожнення водянисті, рясні, зеленого кольору, зі смердючим запахом, домішкою слизу).

Симптоми харчового отруєння Перелічимо типові: спазмічні чи статичні болі у сфері живота; нудота та блювання (часто неодноразова); порушення випорожнень (діарея);

Related Post

Як пишеться слово званий обід?Як пишеться слово званий обід?

званий обід Стійке поєднання. Використовується як іменна група. Яке правило застосовується? Якщо йдеться про прикметник, утворений від дієслова «кликати», його слід писати з одного «н»: «званий». Якщо ж слово є

Як справжнє ім’я та прізвище співачки Валерії?Як справжнє ім’я та прізвище співачки Валерії?

Валерія (співачка) Валерія Повне ім’я Валерія Юріївна Перфілова Дата народження 17 квітня 1968 року (54 роки) Місце народження Аткарськ, Саратовська область, РРФСР, СРСР Країна СРСР → Росія Співачка Валерія заявила,

Які різновиди літаків бувають?Які різновиди літаків бувають?

За призначенням розрізняють цивільні та військові С. До цивільних С. належать: транспортні (пасажирські, вантажопасажирські, вантажні), спортивні, рекордні (для встановлення рекордів швидкості, швидкісності, висоти, дальності польоту тощо). Із 801 літака “основної